این چنین ملتی ایا شایستگی ازادی و برابری دارند؟

ایا این چنین ملتی شایستگی ازادی و برابری دارند؟ یا شایسته حکومت خمینی و شاه مادام العمری خامنه ای اند، اری !! اگر در مسیر ازادی و برابری بکوشند، اما واقعیت این است اینها انچه را که می خواهند، دارند و ضرورتی به تغیر نمی بینند، بر خلاف علاقمندی و انساندوستی های ما،  پس شایستگی حکومت خمینی و مذهب و سرمایه را به خوبی دارا می باشند … بقول لنین این چنین ملتی شایسته حکومت پورشکویچ ها و تزار اند، مارکس می گفت خوشبختی را بزور نمی توان حقنه نمود، برای ازادی و برابری باید جنگید، اینها بدنبال اجنه هستند، باشند نوش جانتان کشتار و خفقان و جنایت و استثمار صد ها بار نوش جانتان …… اگر نمی خواهید تکان بخورید، دوست ندارید بیدار شوید، همان بمانید، رفیق اران اینها شایسته رژیم خمینی و توحش سرمایه اند، اینها باید دسته دسته روی میدان مین فرستاد و می روند،نروند هم مگر در زندگی شان تفاوتی هست، مرگ و زندگی اینها چه ربطی به زندگی امروزین دارد؟  و بخواهیم نخواهیم اری اینها قربانیان عزا و عروسی اند … از پوپولیسم مبتذل دست بکشیم …انسان دانا شایسته زندگی شرافتمندانه و مملو از غرور است، انسان نادان به نسبت نادانی هایش از حیوان هم کمتر می شود .

Bild könnte enthalten: eine oder mehrere Personen und Text

Siamack Elyasi

زعفر جنی رهبر جن های مسلمان

زعفر جنی، بزرگ و رئیس شیعیان جن بوده است. او در زمان حیات رسول اکرم(ص) مسلمان شد ودرکربلا محضر امام حسین(ع) رسید و ازحضرت تقاضا نمود تا ایشان را در جنگ یاری کند ولی حضرت اجازه ندادند تا اینکه درزمان حیات مرجع بزرگ، آیت الله بروجردی )ره) دارفانی را وداع گفت؛ پس ازفوت زعفر که شیعه و عاشق اهل بیت((ع) بود به دستورعلماء مجالس ختمی در بسیاری از روستاها و شهرهای ایران برگزارشد در شهرمقدس قم هم علماء، مجالس ترحیم برای زعفربرپا نمودند.
.
.
بنده از بعضی اهالی شهرهای مختلف ایران شنیده ام که میگفتند ما هم برای جناب زعفرمجلس ختم و بزرگداشت برگزارنمودیم و لباس عزا به تن کردیم .
.
.
پس از زعفر ، رهبری شیعیان اجنه را فرزند بزرگوارش جناب سعفر به عهده گرفته که هم اکنون هم رهبری شیعیان را بر عهده دارد .

.
.

بحارالانوار، ج ۴۴، ص ۳۳۰ : شیخ مفید به سند خود از جعفر صادق این نکته را نقل کرده است:
زمانی که حسین از مدینه حرکت کرد، گروهی از ملائکه برای پیشنهاد کمک نزد او آمدند و گروه‌هایی از مسلمانان و شیعیان جن برای کمک آمدند، اما حسین در پاسخ جنیان گفت: «خدا به شما جزای خیر دهد، من مسئول کار خود هستم و محل و زمان قتل من نیز مشخص است».
.
.
جنیان گفتند:
«اگر امر شما نبود، همهٔ دشمنان شما را می‌کشتیم». حسین در پاسخ گفت: «ما بر این کار از شما تواناتریم، اما چنین نمی‌کنیم، تا لیهلک من هلک عن بینة و یحیی من حیّ عن بیّنه؛ آنها که گمراه می‌شوند با اتمام حجت باشد و آنها که راه حق را می‌پذیرند با آگاهی و دلیل آشکار باشد».
.
.

در بعضی مناطق مازندران، عده‌ای در شب‌ عاشورا خود را شبیه جن‌ها می‌کنند و سر و روی خود را با پارچه‌های سیاه می‌پوشانند.
بعد وارد تکیه‌ها و حسینیه‌ها‌ شده و به‌گونه‌ی خاصی ذکر «حسین» می‌گویند .

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s