عباس کیا رستمی نیز به سرطان مبتلا شد

کیا رستمیسرطان عوامل مختلفی دارد یکی از انها تشعشعات اتمی، یا هسته ای است،مانند اورانیوم و پلوتونیوم و رادیوم و سایر تشعشاعاعا های اسلامی

کیا رستمی نیز به سرطان مبتلا شد

………..Batoul Maleki این آخوند های سگ مذهب چرا این مریضی ها رو نمیگیرند

…………. Farahroz Rangbar ضالم آدم سالم آدم…….

عمرمحمدی؛ نه اتفاقا سئوال بسیار دقیقی است، و این امر تصادفی نیست، در جهان هستی هیچ تصادفی بدون اجازه ضرورت، صورت نمی گیرد، یعنی تصادفی بودن موضوعات کشک است … مانند نادانی دینداران و هر خطا و نامرادی را میل خدایان و شیاطین دانستن ها است، هر امری برای تنبل فکران و ندانی ها،مربوط است به کار خدا و دیو و جن و ملائکه ها دانستن ها، زیرا خود هیچ اند، اما جواب دقیق تر آن این است، که :پلوتونیوم یا بسیاری از دیگر مواد می تواند در غذا و خوراک انسانها ریخته شوند، یک صدم میلی گرم از آن کافی است که سرطان را در انسان و هر جانداری ایجاد نماید، که استثمارگران از این وسیله برای مبتلا نمودن می توانند استفاده ببرند و از این کار نهایت استفاده را می برند، مبتلا شدن نیز طبیعی جلوه دادنی است، زیرا در این هوای الوده و سمومات و پارازیت های مداوم و … استرس و نابودی طبیعت بوسیله ملا و سرمایه مضاف بر این جنایات استثمارگران است… محض اطلاع فعالین سیاسی و اجتماعی!! از دست هر کسی، با هر کسی هر چیزی در هر جائی نخورید و ننوشید … دقت در این موضوع حیاتی است .

عمرمحمدی….

توحش اسلام در برابر واقعیت گوئینمونه ای از جنایات اسلامی در برابر حثقیقت جوئی و حقیقت گوئی …. طرف گفت که این زیر دریائی خدا که یونس را ده روز در دهانش در دریا نگه داشت، نمی تواند واقعیت داشته باشد ، بعنوان صاب نبی اعدامش نمودند، یعنی تفکر علمی و سئوال در

دستگاه توحش اسلامی ممنوع است

 Ahmad Moghimi

او که به حکایت مضحک یونس پیامبر خندید و بر “ دار “ رفت !

محسن امیر اصلانی زنجانی در سال ۱۳۵۶ متولد شد . او از اوان جوانی‌ به عنوان یک روشنفکر و روانشناس ، افکار خود را در حضور علاقمندانی ابراز می‌‌کرده و نیز در بعضی‌ موارد مشاوره می‌‌داده است . از او به عنوان رهبر طریقت جوهری نام برده اند ، رژیم تمامیت خواه آخوندی که ، هر اندیشه متفاوتی را برای خود خطری می‌‌داند ، او را در سال ۱۳۸۵ در سنّ ۲۹ سالگی دستگیر کرد . محسن امیر اسلامی را ابتدا به اتهام تفسیر متفاوت از قرآن ، به چند سال زندان و مجازات شلاق محکوم کردند . اما فرانگشتاین خونخوار خامنه‌ای یعنی‌ قاضی بیسواد صلواتی او را به اعدام محکوم کرد . اصلی‌‌ترین اتهام او ، در تفسیر خود معتقد بوده ؛ یونس پیامبر از شکم نهنگ بیرون نیامده است .

و اما داستان نهنگ و حضرت یونس ؛ بنا بر روایت عهد عتیق و قرآن ، یونس در حدود ۲۸۰۰ سال قبل در شهر نینوا پایتخت آشور ظهور کرد . او در آن شهر و در اوج ٔبت پرستی‌ ، مردم را به یکتا پرستی‌ خواند ، اما مردم توجهی‌ به سخنانش نکرده ، بنا براین مجبور به ترک نینوا گردید . هنگام رفتن برای دور شدن هر چه بیشتر ، برای گذر از دریا به کشتی‌ای سوار شد . در طول راه دریا طوفانی شد و امواجی سهمگین کشتی را به رقص درآورد ، چاره را در آن دید‌ند که کشتی را سبک کنند . به توافق رسیدند که ، به قید قرعه افرادی را به داخل دریا اندازند . در قرعه کشی ها سه بار نام یونس خوانده شد و سرانجام او را به دریا افکندند . بر همان روایات ، یک ماهی‌ بزرگ و یا نهنگی او را بلعید و پس از سه شبانه روز ، به امر خدا در کنار ساحلی استفراغ کرده و یونس زنده و سُر و مُر و گنده در ساحل افتاد ! .

حکایت یونس فقط از طرف کودکان نابالغ کم سن و سال ، عوامی غرق در جهل و خرافات و بزرگسالانی دیوانه با تفکری قرون وسطایی پذیرفتنی است ، اتفاقا همان گروه سوم یعنی‌ آخوندهای انگل دیوانه و معتقد به ماورألطبیعه ، بر ما حکومت می‌‌کنند . سرانجام محسن اصلانی زنجانی پس از گذراندن مدت طولانی ۹ سال زندان ، در سال ۱۳۹۳ سر به دار شد , یادش گرامی باد . من که خود ساکن فرانسه هستم ، به عینه می‌‌بینم در این کشور با سیستم حکومتی لائیک ، تمامی مسلمانان شیعه و سنی دارای مسجد بوده ، حتی دیگر ادیان از سیک‌های هندی تا بودائیست‌ها و غیره در آزادی کاملند ، بسیار متاسف می‌‌شوم که در کشور خود هر روز محاکم تفتیش عقاید قرون وسطائی برگزار می شوند .
* * *

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s