خاندان جلیل و جمیل دزد سلطنت پهلوی

من نمی دانم این خواهر اشرف، این همه ثروت را از کجایشان اورده بودند؟<؟ البته تمامی اعضای خاندان جلیل دزد سلطنت همه در سایه دزدیهای بی انتها تمامی شان به ثروتهایی دست یافته اند،  که نسل اندر نسل تمام نخواهد شد ….فرح از همه ثروتمند تر است اگر با علی جوادی معشقه و همسر دومش تقسیم نکند چه می کند؟  ….  دزدهای غارتگر و استثمارگران دشمن طبقاتی طبه کارگر و زحمتکشان ایرانی … هر کدام از اینها از جمله خواهر اشرف، ایا کوه کنده بودند؟  یا هر شب به صیغه برادری در می امدند و صبح طلا می زاپیده اند یا ….؟ به جز دزدی و غارت و قاچاقچی گری و مال مردم و زحمتکشان و کارگران خوردن …. این همه میلیارد میلیاد را از کجایشان بدست آورده بوده اند  ؟/؟؟؟؟؟؟/

Eskandar Alexander Deldams Foto.
Eskandar Alexander Deldams Foto.
Eskandar Alexander Deldams Foto.
Eskandar Alexander Deldams Foto.
Eskandar Alexander Deldam hat 4 new photos hinzugefügt — mit Huseen Khaled Qraqea.

ادعای بهروز وثوقی نسبت به ثروت باقی مانده از والاحضرت اشرف
************************************************
بهروز وثوقی هنرپیشه فیلم های فارسی قبل از انقلاب مدعی سهم بردن از دارایی های هنگفت والاحضرت نیکوکار اشرف پهلوی شده است .
بهروز وثوقی به خاطر اینکه به مراسم خاکسپاری والاحضرت اشرف دعوت نشده بود اظهارات تندی علیه رضاشاه مقیم آمریکا به زبان آورده و طی چند مصاحبه با رادیو تلویزیون های فارسی زبان اظهار داشته است که به عنوان آخرین شوهر قانونی والاحضرت اشرف از ثروت سرشار او سهم می برد و برای رسیدن به حق خود از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد .
از والاحضرت اشرف املاک و مستغلات با ارزشی در نقاط مختلف فرانسه ، انگلستان و ایالات متحده آمریکا باقی مانده است که ارزش تخمینی آن بالغ بر دو میلیارد دلار است . والاحضرت که هفته گذشته در سن نود و شش سالگی دارفانی را وداع گفت همچنین از سهامداران عمده در بازار سهام نیویورک بود . وی در اواخر عمر در مونت کارلو در قصری متعلق به قرن نوزدهم زندگی می کرد .
بهروز وثوقی میگوید والاحصرت در دوران سلطنت شاه فقید با استفاده از قدرت و ایجاد رعب و وحشت ( ! ) و تهدید به جلوگیری از بازی وی در فیلم های فارسی با او جماع می کرده و من که سی سال از او جوان تر بودم علاقه ای به ایشان نداشتم و برای نادیده گرفتن آن لحظات ناگوار الکل زیادی مصرف می کردم که مست باشم و نفهمم که در چه شرایط مشمئز کننده ای خدمت والاحضرت می رسم !
پس از سقوط شاه هم به خاطر همین ارتباطی که با والاحضرت داشتم از کشور متواری شدم و چون در خارج هیچ درآمدی نداشتم به اجبار خدمت والاحضرت شرفیاب شدم و با دریافت مقرری ناچیزی به خدمات جنسی سابق ادامه دادم !
بهروز وثوقی که والاحضرت او را “ ببی “ صدا می کرد در نامه خود به رضاشاه مقیم آمریکا خواستار سهمی از دارایی بجا مانده از والاحضرت اشرف شده و گفته است به عنوان آخرین شوهر عمه اعلیحضرت ( ! ) صحیح نمی دانم کلیپ های تختخوابی را که از ملاقات های چهل ساله خود با عمه عفیفه اتان دارم در فضای مجازی منتشر و روح آن بانوی نیکوکار و عفیفه را معذب و پرستیژ سلطنتی اعلیحضرت را ملکوک نمایم ، به همین خاطر مستدعی است دستور فرمائید به هر میزان که لطف همایونی است از ثروت عظیم بجا مانده از آن بزرگوار به بنده لطف نمایند و نیز مقرری که والاحضرت برای گذران زندگی اینجانب تعیین فرموده بودند کما فی السابق بپردازند ، در غیر این صورت علیرغم علاقه به مقام شامخ سلطنت مجبور به طرح دعوا در مراجع قانونی خواهم بود .
کامبیز آتابای رئیس دفتر علیاحضرت فرح پهلوی با انتقاد از بهروز وثوقی به وی هشدار داده است که رعایت حرمت خاندان پهلوی بر عموم ایرانیان واجب است و یک هنرپیشه آواره که در سی و هفت سال گذشته از مراحم والاحضرت فقید برخوردار بوده و بدون کمک مالی سخاوتمندانه ایشان باید در پمپ بنزین های امریکا شیشه اتومبیل پاک می کرد و انعام می گرفت نباید با تهدید و جار و جنجال اقدام به باج خواهی کند !

Omar Mohammadi

Omar Mohammadi

من نمی دانم این خواهر اشرف، این همه ثروت را از کجایش اورده بود؟<؟ کوه کنده بود یا شب و روز در بار ها و کافه ها داشت صیغه می شد؟ و همراه با قمار هایش و قمار،  مردان را صیغه می نمود؟؟ البته تمامی اعضای خاندان جلیل دزد سلطنت، همه با هم،  از  والاگوه ه ه ه هر تا والاعنتر، (از جناب عنتر برای این مقایسه عذر می خواهم) در سایه دزدی های بی انتها از ثروت های ملی و حاصل کار کارگران و زحمتکشان ایرانی، تمامی شان به ثروتهایی دست یافته اند که نسل اندر نسل تمام نخواهد شد، البته در سایه منحوس اینها، خارجی ها نیز به نواهای بزرگتری رسیده اند …. فرح از همه ثروتمند تر است، که نمی دانم انرا با علی جوادی تقسیم نموده یا با هم می خورند ؟؟؟ زیرا علی جوادی هم معشوقه خانم دیبا تشریف داشتند،  البته از پشت، ولاکن، پرده، خاندان جیلیل و جمیل دزدهای غارتگر و استثمارگران سلطنت، دشمن طبقاتی طبه کارگران و زحمتکشان ایرانی همه با هم یک سیستم را شکل داده بودند و در سیستمی غارتگرانه فعال بودند که هر کدام از اینها از جمله خواهر اشرف، آنقدر دارند و دزدیده اند که تا نسل اندر نسل شان تمامی نخواهد داشت، نمی دانم اینها حتی یک روز کارکرده بودند، ایا کوه کنده بودند؟ یا هر شب به صیغه برادری یا خواهری در می امدند و صبح طلا می زاپیده اند یا ….؟ همه آنها با هم و کل سیستم و نظام استثماری شان، به جز دزدی و غارت و قاچاقچی گری و مال مردم و زحمتکشان و کارگران خوردن کاری نداشته اند ….وگرنه این همه میلیارد میلیارد را از کجایشان بدشت آورده بوده اند ؟/؟؟؟؟؟ …… عمرمحمدی

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s