اردوان و داعش و پنتاگون امریکا و زن فروشی و توحش اسلامی

همسر اردوغان پرچمدار جهاد نکاح !
**************************
حاجی “ فتح الله گولن “ رهبر مذهبی برجسته ترک و متحد سابق رجب طیب اردوغان ، و از پایه گذاران اولیه حزب اسلامگرای “ عدالت و توسعه “ در یادداشت شدید اللحنی رجب اردوغان و اعضای هیئت دولت ترکیه را مشتی پول دوست احمق و مرید مفتی های نادان تکفیری و سلفی عربستان و قطر نامید !
فتح الله گولن که در تبعید و در آمریکا به سر می برد در سایت افشاگرانه خود اعلام کرد که داعش مقاطعه کار پنتاگون است و توسط وزارت جنگ آمریکا و برای انجام جنگ نیابتی سازمان دهی و آموزش دیده است !
آمریکا و متحدانش برای پایان دادن به سلطه گازی و انرژی روسیه در اروپا می خواهند با تصرف سوریه و بخش های دارای نفت وگاز شمال عراق یک خط لوله گازی از قطر و عربستان و سوریه عبور داده و به اروپا برسانند . به ترکیه هم وعده داده شده تا بخش هایی از مناطق نفت خیز شمال عراق و مناطقی از شمال شرق سوریه را متصرف شود!
اما در حقیقت آمریکا علاوه بر تجزیه سوریه و عراق هدف تجزیه ترکیه و عربستان را هم دنبال می کند !
سایت افشاگر فتح الله گولن ضمن افشای روابط پیچیده خانواده اردوغان با داعش می نویسد :
“ چهار سال است که نفت سرقتی از منابع نفتی سوریه و عراق به شرکتی که متعلق به فرزندان و داماد اردوغان است تحویل داده می شود و داماد اردوغان که وزیر نفت ترکبه است با سند سازی و مخلوط کردن این نفت با نفت خریداری شده از منابع رسمی و پولشویی ، درآمد هنگفت کسب شده را بین خود و فرزندان اردوغان تقسیم می کند .
درآمد هنگفت داعش از قاچاق نفت و فروش آثار باستانی ربوده شده و فروش دختران و زنان اسیر شده به مراکز فساد اروپا و آمریکا و شیخ نشین های جنوب خلیج فارس تامین می شود و بر اساس یک تخمین تاکنون داعش بیش از شش میلیارد دلار از این طریق درآمد کسب کرده و سهم خانواده اردوغان هم در همین حدود می باشد !
فتح الله گولن می گوید اردوغان مبتلا به بیماری روانی است و در سال های هشتاد و هشتاد و پنج میلادی به کرات در بیمارستان روانی جزیره ایمرلی بستری شده است !
بلال اردوغان به رسم منسوخ شده عصر عثمانی خواهر خود ( سمیه اردوغان ) را به ابوبکر البغدادی داده و خواهر ابوبکر را گرفته است !
دختر دیگر اردوغان همسر وزیر نفت ترکیه است و به این ترتیب وزیر نفت ترکیه ( خریدار نفت داعش ) باجناق رهبر داعش می باشد .
اخیرا عکس های زیادی از سمیه بر بالای سر خلیفه داعش در شفاخانه نظامی استانبول ( محل بستری و جراحی شدن ابوبکر البغدادی ) منتشر شده است که پسران اردوغان را هم در حال عیادت از رهبر داعش نشان می دهند !
فتح الله گولن ضمن حمله شدید به سیاست های دولت اردوغان می نویسد :
“ اردوغان با گرفتن صدها میلیون دلار رشوه از شیخ قطر و شاه عربستان راه ورود مزدوران و تروریست ها از مرز ترکیه به سوریه را هموار کرد و به بهای نابود کردن روابط تاریخی ترکیه با سوریه و مصر ، منافع ملی ترکیه را زیر پا گذاشت !
اردوغان ترکیه را به ملک شخصی خود و خانواده اش تبدیل کرده است و کوچکترین مخالفتی را با گلوله پاسخ می دهد ! “
فتح الله گولن ضمن انتقاد از تندروی مفتی های تکفیری عربستان و سلفی های قطر می گوید :
“ متاسفانه اردوغان پیرو و مقلد صرف مفتی های تکفیری و سلفی است و به فتواهای آنها عمل می کند !
هنگامی که مفتی های سعودی و قطر فتوای جهاد نکاح صادر کردند اردوغان و بسیاری از رهبران و اعضای دولت ترکیه موقتا زنان خود را طلاق دادند تا آن ها بتوانند برای کسب صواب به مناطق تحت تصرف داعش رفته و به جهاد نکاح بپیوندند!
همسر اردوغان و همسر نخست وزیر ترکیه و دختران رئیس جمهور با افتخار از کتاب رکوردهای گینس خواسته اند تا نام آن ها را به عنوان بیشترین نکاح کنندگان جهادی ثبت نماید ! “
شایان ذکر است همسر اردوغان در مناطق تحت اشعال داعش در سوریه و عراق بنیاد خیریه ای به نام : “ موسسه الخیریه فی زواج المتعه “ تاسیس کرده است و این موسسه خیریه ( ! ) شعب زیادی در شهرها و روستاهای تحت تصرف داعش تحت عنوان : “ المرکز صحی فی دفع الشهوات “ دارد که تروریست های داعش برای دریافت خدمات روحی – رفاهی به آن مراجعه می کنند !
دفتر مرکزی این بنیاد که توسط همسر رئیس جمهور ترکیه مدیریت می شود در شهر “ رقه “ سوریه است و تابلوی : “ دار الاطفای شهوات الرئیس الترکی “ بر سر در آن جلب توجه می کند .
این موسسه خیریه ( ! ) برای تامین کارگران جنسی کارگزارانی به سراسر ترکیه می فرستد تا دختران و زنان ترکیه ای را به منظور شرکت در جهاد نکاح سازماندهی و به مناطق اشغالی داعش اعزام کنند !
یکی از اعضای کادر اصلی داعش که اخیرا توسط نیروهای سوری دستگیر شده است می گوید این بنیاد به هیچ وجه خیریه نیست و مانند مراکز فساد غرب کسب درآمدهای هنگفت می کند و خدمات خود را فقط در برابر دریافت ارزهای معتبر ارائه می دهد ! و خانواده اردوغان ، بویژه همسر اردوغان که ریاست این مراکز را به عهده دارد ، درآمد هنگفتی از این راه کسب می کنند !
فتح الله گولن رهبر مذهبی معروف ترکیه می گوید :
“ اقدامات نابخردانه اردوغان و خانواده و باند اطراف او ترکیه را وارد چالش های نگران کننده با همسایگان این کشور و موجبات بروز جنگ داخلی در ترکبه را فراهم آورده است ! “

Eskandar Alexander Deldams Foto.

Eskandar Alexander Deldams Foto.

Eskandar Alexander Deldams Foto.

Eskandar Alexander Deldams Foto.
Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s