داعش ساخت دوستان بارزانی است

دولت امریکا سوپرمن کاغذی شیاد و جنایتکار است
تحلیلگران سیاسی تاکید می کنند که دولت آمریکا جدی ترین حامی داعش است و درحالی ادعای مبارزه با داعش را مطرح می کند که جدیدترین سلاح ها را دراختیار آنان قرار داده است.

Azar Beians Foto
Azar Beians Foto
Azar Beian hat 2 neue Fotos hinzugefügt.

مک کین جعبه سیاه ارتباط آمریکا با داعش را گشود
العالم- „جان مک کین“ سناتور تندوری آمریکایی در گفت و گو با شبکه تلویزیونی „فاکس نیوز“ آمریکا به داشتن ارتباط قوی با داعش و سایر سازمان های تروریستی در سوریه اعتراف کرد.

پایگاه اینترنتی „میدل ایست اونلاین“ به نقل از ناظران آمریکایی نوشت: صحیح نیست که مک کین در برنامه زنده تلویزیونی اینگونه سخن بگوید.

آنان افزودند: آنچه این سناتور آمریکایی که به ایده های افراطی معروف است، گفت، مانند اشتباه لفظی است به ویژه وقتی گفت با اعضای داعش دیدار کرده و آنان را به خوبی می شناسد.

مک کین، سناتور تندوری جمهوریخواهان در مجلس سنا، در پاسخ به سخن „راند پل“ سناتور آمریکایی درباره ارتباطش با گروه های تروریست در سوریه خاطرنشان کرد، آیا پل به سوریه رفته و با داعش و افراد مسلح دیدار کرده است، خیر. این به گفته برخی نشان می دهد وی با آنان دیدار کرده است.

وی در ادامه مصاحبه درباره ارتباطش با گروه های تروریستی گفت: من آنان را می شناسم و بر خلاف پل با آنان همواره در تماسم.

پیش از این فاش شده بود که در جریان سفر ماه مه سال 2013 مک کین به سوریه و دیداراو با تروریست ها، „ابو بکر البغدادی“ خلیفه داعش نیز در مذاکرات و جلسات مشترک با این سناتور آمریکایی و رقیب اوباما در انتخابات سال 2008ریاست جمهوری، حضور داشته است.

با وجود این که گفته می شود مک کین از مهمترین هواداران مداخله نظامی آمریکا در سوریه برای مقابله با داعش است، اما گفت و گوی تلویزیونی وی با واکنش هایی در جامعه آمریکا مواجه شده است.

تحلیلگران سیاسی تاکید می کنند که دولت آمریکا جدی ترین حامی داعش است و درحالی ادعای مبارزه با داعش را مطرح می کند که جدیدترین سلاح ها را دراختیار آنان قرار داده است.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
– جلسه مك كين با تروريست هاي داعش در سوريه

  • Bahman Adib

    „ترکیه‌ای‌ها و همچنین عربستانی‌ها و اماراتی‌ها دوستان خوبی بودند، اما آنها چه کردند؟ تنها هم و غم آنها سرنگونی نظام بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه بوده است(یخوان امریکا مادر مرده در این جنگ بیگناه بوده) و وارد جنگی نیابتی میان سنی‌ها و شیعه‌ها شدند. آنها صدها میلیون دلار وده‌ها هزار تن سلاح به کسانی که با تلاش برای سرنگونی نظام سوریه موافقت کردند، اختصاص دادند(بخوان هزینه های صدها میلیون دلاری برای مخالفان اسد را کنگره امریکا برای عمه اش تصویب می کرد، و نه برای تروریستها).“ این سخنان جو بایدن معاون اوباما گرچه برای فرار از قضیه سوریه است که تقصیر را بر گردن متحدان خویش بیاندازد. امری که با دستور مستیم امریکا با قصد سرنگونی رژیم اسد انجام پذیرفت، ولی کاسه و گوزه ها برگردن دیگران(بخوانید نوکران منطقه ای چون ترکیه و عربستان و..) انداخته شد. نکته مهم در این سخنان، انکار آشکار خودفروختگان از دخالت امریکا در مسئله سوریه و کمک های مالی تسلیحاتی به تروریستها برای سرنگونی رژیم سوریه است. که با اعتراف جو بایدن آنان بور شدند. ولی این وابستگان و مزدوران بقدری وقیح و بیشرمند که مانند بچه پرورها بعداز هر کتکی مجددا از زمین بلند می شوند و دهان دریدگی می کنند.
Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s