در میان گله های حیوانات و جامعه ای وحشی ضعیف ترین ها همیشه اولین قربانیان هستند

1502513_1413127605600366_1759393851_n

فاشیستها و دیکتاتور های ننگ تاریخ بشریت ؛ تنها با کشتن و ترساندن مردم می توانند تا مدتی دوام بیاورند…. اما آنکس که باد می کارد طوفان درو خواهد نمود …..و اگر غیر از این می بود ؛ هر سلسله ای از این حیوانات درنده قرنها می توانست دوام بیاورد …. کشتن و جنایت سازمان یافته دولتی آخرین حربه دستشان است ….
جنایتکاران اسلامی حاکم بر ایران !!!! مگر شما نمی گوئید که جان را خدا داده ؟ مگر نمی گوئید خدا تصمیم می گیرد ؟ مگر نمی گوئید همه کار ها دست خداست ؟…..پس این همه جنایت از سوی شما بهر چیست؟ ….این همه کشتار و اعدام از سوی شما بوسیله کیست ؟ ….شما مگر خدا هستید ؟….آیا این خدای گذائی شما فقط طرفدار جنایتکاران است ….؟ این بود ؛ خدای شما ؟ خود جنایتکاران نام خدا را برای خود برگزیده اند و با آن جنایت رذالت اعدام و کشتار را در سراسر تاریخ پیش برده اند …کشتار را بس کنید ….ایران را با قصابخانه اشتباهی گرفته اید ….جنایتکارهای حرفه ای اعدام فرزندان و عزیزان ما را بس کنید….قاتل ها جنایتکاران ….گم شوید ….
 • Copernic Marathon

  مردم شریف و غیور جهان بدون رهبری حزب کمونیست ؛ هیچ انقلابی به پیروز‌ی نیمرسد. پس فریبی رویزیونیست ها؛ اپورتو نیست‌ها و رهبرانی ایده‌آلیست‌ها بی‌ ارز و دلال امپریالیست‌ها نخورد ه؛ و در سنگر انقلاب در صف واحد تا پیرو زیّ بایستا د.
  یا ما تر‌ یأ لیسم – د
  Mehr anzeigen
 • Barane Moghaddam

  نابود باد اسلام .
 • OOmar MMohammadi

  با سنگ و فلاخن و شعار نویسی و بسیج مردم و هر وسیله ممکن تماشاچیان سادیستی صحنه های رقص مرگ عزیزانمان و فرزندان مردم و خود جنایتکاران اسلامی را از محل های مناسب به سنگ ببندیم ….با چز و فز و دعا و نذر و نیاز هیچ کاری از پیش نمی رود ….از دور و از محلهای مناسب با حداقل هزینه….این کار ممکن است و شدنی است و بسیار اسان خواهد بود اگر توده ای و همه گیر شود ….یک تکه پارچه و دو تکه نخ…بزن در دل دشمن هراس ایجاد کنی …..بس است جنایت و سرکوب ماشایسته نام انسان هستیم ……با این کار رژیم را به داخل جنایت خانه هایشان برخواهیم گرداند و سنگر به سنگر می زنیم تا به سرنگونی کامل ….شروع سخت شاید باشد اما غیر ممکن نیست ….باید از نقطه ای شروع نمود. …یک تکه پارچه و دو تکه نخ…بزن در دل دشمن هراس ایجاد کنی …..بس است جنایت و سرکوب ماشایسته نام انسان هستیم ……با این کار رژیم را به داخل جنایت خانه هایشان برخواهیم گرداند و سنگر به سنگر می زنیم تا به سرنگونی کامل ….شروع سخت شاید باشد اما غیر ممکن نیست ….باید از نقطه ای شروع نمود. یک دعوت نامه کوتاه و عملی علیه اعدامها در ایران و در خارج ؛ دوصد گفته چون نیم کردار نیست ! 28. Dezember 2013 um 15:24 رفقا و دوستان ؛ در خارج از ایران ؛ در صورت تمایل به اقدام عملی یا به هر شکل از اعتراض ؛ یا هر گونه پیشنهاد عملی ازسوی رفقا و دوستان ؛ لطفآ هماهنگی نمائیم و یا به هر شکل ممکن که شما مناسب می دانید ؛ اقدامی یا اقداماتی عملی را علیه اعدام فرزندانمان در ایران ….. شروع نمائیم رفقا
 • OOmar MMohammadi

  رفقا و دوستان در صورت تمایل میتوانید از سایت من بنام :صدای آزادی و برابری دیدن فرمائید. لطفآ به دوستان خود معرفی نمائید ….با تشکر . عمر محمدی
  https://sedayeazadibarabari.wordpress.com/ sedaye azadi barabari sedayeazadibarabari.wordpress.com
  مقایسه ای ….شاید ….؟ Veröffentlicht…
  sedayeazadibarabari.wordpress.com
Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s